Jesteś cudem

co czujesz, co myślisz kiedy czytasz słowa- Jesteś CUDEM? Czy wierzysz w te słowa, myślisz- tak, jestem niesamowita, mądra, piękna, szczęśliwa. czy wręcz przeciwnie- co za głupoty mi mówisz, jakim cudem, ja? Do czego ja się nadaję? co ja osiągnęłam? Kim właściwie jestem?

Chcę, żeby do każdego z was dotarło, że jesteś CUDEM!!! Jesteś cudownym człowiekiem, cudowną kobietą/cudownym mężczyzną!

Masz wpływ na swoje myśli, możesz zadecydować czy będą Ci przyświecać pozytywne myśli, czy będzie pozytywnie myśleć o przyszłości, kreować nią i stawiać sobie cele do osiągnięcia?

Czy pogrążysz się w kłębie czarnych myśli, takiego kołtuna, który Cię sparaliżuje, zamrozi i podetnie skrzydła? Czy skupiasz się na tym co tu i teraz, marzysz, masz plany, stawiasz cele czy żyjesz przeszłością i rozpamiętujesz bez końca swoje błędy, porażki, potknięcia…

Dbaj o swoje emocje. Ciało jest mądre. Jeśli przeciągniesz strunę, ono Ci się przypomni w postaci bólu pleców, wysypki, problemów jelitowych czy migreną.

Zadbaj o swoją duszę. Przyjrzyj się jak funkcjonują ludzie z kultur wschodnich – zwolnij, wycisz się, pomyśl o sobie, o tym co dla Ciebie ważne, jakie są Twoje wartości, jakie jest źródło Twojego szczęścia.

Naucz się afirmacji, docenienia, wdzięczności. Ciesz się z pocałunku w czoło od kochanej osoby, uśmiechu dziecka na Twój widok, z ciszy.

Cuda dzieją się każdego dnia. Ty jesteś jednym z nich.
Nie daj sobie wmówić, że jest inaczej.
Znaj swoją wartość i broń jej. Nie daj się wrogiemu otoczeniu i wampirom emocjonalnym. Od Ciebie zależy kogo wpuścisz do swojego umysłu i na co mu pozwolisz.

Wyciągaj lekcje z przeszłości i stawiaj cele na przyszłość. Nie zmarnuj ani jednego dnia. Życie jest CUDEM, Ty jesteś CUDEM.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

Poszukujesz specjalistycznej porady, Napisz!

Sesje indywidualne, grupowe i szkolenia biznesowe.

[FM_form id="1"]